Лікування астми

Hit: 53

Астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, поширеність якого у всьому світі за останні роки сильно зросла, і при якому час від часу наступають періоди утруднення дихання через звуження нижніх дихальних шляхів. Звуження дихальних шляхів проходить частково або повністю або сам по собі або за допомогою лікування. 

Головними симптомами астми є:

1. хрипи і свист у грудях, особливо при глибокому видиху

2. епізодично виникають утруднення в диханні

3. брак повітря і відчуття тяжкості в грудній клітці

4. напади кашлю, які виникають частіше вночі та/або рано вранці

• При підозрі на астму проводиться спирографическое обстеження, при необхідності – разом з тестом на бронходиляторы

• Якщо на основі спірограмми неможливо діагностувати астму, але на основі клінічних симптомів астма залишається під підозрою, лікар може призначити вам пробне лікування базовими інгаляційними ліками від астми або направити Вас на прийом до пульмонолога.

• Для кожного пацієнта лікар вирішує окремо, необхідно йому проведення додаткових обстежень. Кожен пацієнт в них не потребує.

Для лікування астми використовуються різні можливості. Важливо знати, що немає одного найкращого способу лікування, який підходив би для всіх. Захворювання у різних пацієнтів протікає по-різному, і для того, щоб ліки діяло, лікування астми залежить від Ваших особистих потреб.

Метою лікування є досягнення і підтримання хорошого контролю над астмою, а також поліпшення якості життя хворого астмою. Цей результат бажано досягти при найменшій дозі ліків від астми і з найменшими побічними ефектами.

При лікуванні астми додатково до прийому ліків важливий і спосіб життя. Постарайтеся уникати подразників верхніх дихальних шляхів і відомих алергенів.

Найважливішим подразником дихальних шляхів є тютюновий дим. Відмова від куріння допоможе Вам значно поліпшити контроль над астмою.

Важливим фактором ризику є недостатність фізичної активності.

Метою фармакологічного лікування астми є не тільки полегшення симптомів, але і досягнення необхідного контролю над астмою з як можна меншими побічними ефектами.

Лікування астми поділяється на базове лікування, яке використовується регулярно для тримання астми під контролем, і лікування нападів, яке відповідно до потреб використовується для швидкого полегшення нападів астми. Для пацієнтів з легкою епізодичній астмою лікарі рекомендують лікування нападів β2-агоністами короткої дії, для пацієнтів з постійною астмою лікарі призначають постійне базове лікування і при необхідності лікування нападів.

До початку лікування астми лікар повинен оцінити ступінь тяжкості астми. Від цього залежить доза ліки від астми і частота його застосування. Далі Вам необхідно разом з лікарем і медсестрою знайти підходящий інгалятор і вивчити інгаляційну техніку. Інгалятори зручні в користуванні, їх легко носити з собою і з ними легко мати справу.

На нашому сайті ви знайдете величезний перелік ліків від астми, а також інгаляторів для придушення астматичних нападів, які призначають лікарі по всьому світу.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту office@medicaments.com.ua

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail office@medicaments.com.ua

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам засіб для схуднення - залиште, будь ласка, заявку на office@medicaments.com.ua і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

Астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, поширеність якого у всьому світі за останні роки сильно зросла, і при якому час від часу наступають періоди утруднення дихання через звуження нижніх дихальних шляхів. Звуження дихальних шляхів проходить частково або повністю або сам по собі або за допомогою лікування. 

Comments

Leave your comment