МЫ ПЕРЕЗВОНИМ ВАМ!
Оставьте Ваши контактные данные, и мы перезвоним Вам

Каталог

Вредные Привычки

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Передчасне сім'явипорскування - не проблема для медицини
Інтимне життя людини впливає на його психоемоціональний стан, тому будь-які проблеми сексуального походження доставляю не тільки багато проблем, але і можуть довести до розвитку неврологічних і психічних захворювань.
Ацикловір - проти всіх типів герпесу
Термін «герпес» знайщм сьогодні кожному, тому фармацевтичні компанії приділяють величезну увагу розробки ефективних ліків для боротьби з вірусом герпесу. Існує кілька типів герпетичних вірусів і кожен з них призводять до довічного інфікування.
Користь риб'ячого жиру для нашого організму
Вчені не раз доводили користь риб'ячого жиру і його важливу роль на шляху до здоров'я і довголіття. Секрет риб'ячого жиру в тому, що він багатий омега-3-поліненасиченими жирними кислотами (омега-3-ПНЖК), вітамінами A, E, D, містить в оптимальній кількості насичені жирні кислоти, а також йод, бром і фосфор.
HEEL - виробник №1 гомеопатичних препаратів в Європі
Сьогодні багато хвороб та недугів «молодіють», тому ми все частіше замислюємося про те, щоб лікування було не тільки ефективним, але й безпечним, щоб зберегти наш організм здоровим на довгі роки.
Остеопороз. Як повернути міцність кісток
З віком наші кістки стоншуються, стають крихким і втрачають свою пружність. Це відбувається через те, що після 40 років процес відкладення кальцію в кістковій тканині починає відставати від процесу його вимивання з організму
Жіноче безпліддя
Безпліддям називають нездатність зрілого організму до творення потомства. Безпліддя не хвороба, а стан, обумовлений певними факторами, але для позбавлення від безпліддя необхідно докласти чимало зусиль, або вдатися до альтернативних форм зачаття.