Ксанакс (Xanax)

Hit: 469

Клініко-фармакологічна група: Анксіолітик (транквілізатор)
Фармако-терапевтична група: Анксіолітичний засіб (транквілізатор)
Замовити Ксанакс (Xanax) Ви можете на нашому сайті, і наші фахівці проконсультують Вас про умови оплати і доставки у Ваше місто.
Фармакологічна дія
Анксіолітичний засіб (транквілізатор), похідне триазоло-бензодіазепіну. Чинить анксіолітичну, седативну, снодійну, протисудомну, центральне міорелаксуючу дію. Механізм дії полягає в посиленні гальмівного впливу ендогенної GABA в ЦНС за рахунок підвищення чутливості GABA-рецепторів до медіатора в результаті стимуляції бензодіазепінових рецепторів, розташованих в аллостеричному центрі постсинаптичних GABA-рецепторів висхідній активує ретикулярної формації стовбура мозку і вставних нейронів бічних рогів спинного мозку, зменшує збудливість підкіркових структур головного мозку (лімбічна система, таламус, гіпоталамус), гальмує полісинаптичні спинальні рефлекси.
Виражена анксиолитическая активність (зменшення емоційної напруги, ослаблення тривоги, страху, неспокою) поєднується з помірно вираженим снодійним дією; скорочує період засинання, збільшує тривалість сну, зменшує кількість нічних пробуджень. Механізм снодійного дії полягає в пригніченні клітин ретикулярної формації стовбура головного мозку. Зменшує вплив емоційних, вегетативних і моторних подразників, що порушують механізм засинання.
Фармакокінетика
Після прийому всередину алпразолам швидко і повністю абсорбується з ШКТ. Cmax в плазмі крові досягається в межах 1-2 ч.
Зв'язування з білками плазми крові становить 80%.
Метаболізується в печінці.
T1/2 складає в середньому 12-15 ч. Алпразолам і його метаболіти виводяться головним чином нирками.
Ліки Ксанакс (Xanax) слід приймати лише за призначенням Вашого лікуючого лікаря.
Показання активних речовин препарату Ксанакс®
Тривожні стани, неврози, що супроводжуються відчуттям тривоги, небезпеки, неспокою, напруги, погіршенням сну, дратівливістю, а також соматичними порушеннями; змішані тривожно-депресивні стани; невротичні реактивно-депресивні стани, які супроводжуються зниженням настрою, втратою інтересу до навколишнього, неспокоєм, з втратою сну, зниженням апетиту, соматичними порушеннями; тривожні стани та невротичні депресії, що розвинулися на фоні соматичних захворювань; панічні розлади в поєднанні та без симптомів фобії.
Режим дозування
Спосіб застосування і режим дозування конкретного препарату залежать від його форми випуску та інших факторів. Оптимальний режим дозування визначає лікар. Слід строго дотримувати відповідність використовуваної лікарської форми конкретного препарату показаннями до застосування і режиму дозування.
Індивідуальний. Рекомендується використовувати мінімальні ефективні дози. Дозу коригують у процесі лікування в залежності від досягнутого ефекту і переносимості. За необхідності підвищення дози її слід збільшувати поступово, спочатку у вечірню, а потім у денний прийом.
Початкова доза становить 250-500 мкг 3 рази/добу, при необхідності можливе поступове збільшення до 4,5 мг/добу.
Для літніх або ослаблених пацієнтів початкова доза становить по 250 мкг 2-3 рази/добу, підтримуючі дози - 500-750 мкг/добу, при необхідності з урахуванням переносимості дозу можна збільшувати.
Скасування або зниження дози алпразоламу слід проводити поступово, зменшуючи добову дозу не більше ніж на 500 мкг кожні 3 дні; іноді може знадобитися ще більш повільна скасування.
Купити Ксанакс (Xanax) Ви можете в інтернет-аптеці за дуже привабливою ціною.
Побічна дія
З боку ЦНС: на початку лікування (особливо у пацієнтів літнього віку) сонливість, відчуття втоми, запаморочення, зниження здатності до концентрації уваги, атаксія, дезорієнтація, нестійкість ходи, уповільнення психічних і рухових реакцій, рідко - головний біль, ейфорія, депресія, тремор, зниження пам'яті, порушення координації рухів, пригніченість настрою, сплутаність свідомості, дистонічні екстрапірамідні реакції (неконтрольовані рухи, в т. ч. очей), слабкість, міастенія, дизартрія; в окремих випадках - парадоксальні реакції (агресивні спалахи, сплутаність свідомості, психомоторне збудження, страх, суїцидальна схильність, м'язовий спазм, галюцинації, збудження, дратівливість, тривожність, безсоння).
З боку травної системи: можливі сухість у роті або слинотеча, печія, нудота, блювота, зниження апетиту, запори або діарея, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових трансаміназ і ЛФ, жовтяниця.
З боку системи кровотворення: можливі лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз (озноб, гіпертермія, біль у горлі, надмірна втомлюваність або слабкість), анемія, тромбоцитопенія.
З боку сечовидільної системи: можливі нетримання сечі, затримка сечі, порушення функції нирок, зниження або підвищення лібідо, дисменорея.
З боку ендокринної системи: можливі зміна маси тіла, порушення лібідо, порушення менструального циклу.
З боку серцево-судинної системи: можливе зниження артеріального тиску, тахікардія.
Алергічні реакції: можливі шкірні висипання, свербіж.

Протипоказання до застосування
Кома, шок, міастенія, закритокутова глаукома (гострий напад або схильність), гострі отруєння алкоголем (з ослабленням життєво важливих функцій), опіоїдними анальгетиками, снодійними і психотропними засобами, хронічні обструктивні захворювання дихальних шляхів з початковими проявами дихальної недостатності, гостра дихальна недостатність, важка депресія (можуть проявлятися суїцидальні нахили), вагітність (особливо I триместр), період лактації, дитячий та підлітковий вік до 18 років, підвищена чутливість до бензодіазепінів.
Застосування при вагітності і годуванні грудьми
Алпразолам надає токсичну дію на плід і підвищує ризик розвитку вроджених вад при застосуванні в I триместрі вагітності. Постійне застосування під час вагітності може призводити до фізичної залежності із розвитком синдрому відміни у новонародженої. Прийом терапевтичних доз в більш пізні терміни вагітності може викликати пригнічення ЦНС новонародженого. Використання безпосередньо перед пологами або під час пологів може викликати у новонародженого пригнічення дихання, зниження м'язового тонусу, гіпотензію, гіпотермію і слабкий акт ссання (синдром " млявого смоктання немовляти).
Можливо виділення бензодіазепінів з грудним молоком, що може викликати у новонародженого сонливість і ускладнювати годування.
В експериментальних дослідженнях показано, що алпразолам і його метаболіти виділяються з грудним молоком.
Застосування при порушеннях функції печінки
З обережністю слід застосовувати алпразолам у пацієнтів з порушеннями функції печінки.
Застосування при порушеннях функції нирок
З обережністю слід застосовувати алпразолам у пацієнтів з порушеннями функції нирок.
Застосування у дітей
Протипоказання: дитячий та підлітковий вік до 18 років.
Застосування у літніх пацієнтів
Для літніх або ослаблених пацієнтів початкова доза становить по 250 мкг 2-3 рази/добу, підтримуючі дози - 500-750 мкг/добу, при необхідності з урахуванням переносимості дозу можна збільшувати.
Особливі вказівки
При ендогенних депресіях алпразолам можна застосовувати в комбінації з антидепресантами. При застосуванні алпразоламу у пацієнтів з депресією відзначені випадки розвитку гипоманиакального і маніакального стану.
З обережністю слід застосовувати алпразолам у пацієнтів з порушеннями функції печінки та/або нирок.
У пацієнтів, які раніше не приймали лікарські засоби, що впливають на ЦНС, алпразолам ефективний у більш низьких дозах, в порівнянні з хворими, які одержували антидепресанти, анксіолітики або страждають хронічним алкоголізмом.
При тривалому застосуванні у високих дозах можливий розвиток звикання і формування лікарської залежності, особливо у пацієнтів, схильних до зловживання лікарськими засобами.
При швидкому зниженні дози або різкій відміні алпразоламу спостерігається синдром відміни, симптоми якого можуть коливатися від невеликої дисфорії і безсоння до важкого синдрому зі спазмами в животі і скелетних м'язах, блюванням, посиленням потовиділення, тремором і судомами. Синдром відміни частіше зустрічається у осіб, що тривало (більше 8-12 тиж.) отримували алпразолам.
Не слід застосовувати одночасно з алпразоламом інші транквілізатори.
Безпека застосування алпразоламу у дітей та підлітків віком до 18 років не встановлена. Діти, особливо в молодшому віці, дуже чутливі до гнітючого дії бензодіазепінів на ЦНС.
У період лікування не допускати вживання алкоголю.
Вплив на здатність до водіння автотранспорту і керуванню механізмами
В період лікування слід утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій (водіння транспортних засобів або робота з механізмами).
Лікарська взаємодія
При одночасному застосуванні психотропних, протисудомних, засобів і етанолу спостерігається посилення пригнічувальної дії алпразоламу на ЦНС.
При одночасному застосуванні блокатори гістамінових Н2-рецепторів зменшують кліренс алпразоламу і посилюють пригнічувальну дію алпразоламу на ЦНС; антибіотики з групи макролідів - зменшують кліренс алпразоламу.
При одночасному застосуванні гормональні контрацептиви для прийому всередину збільшують T1/2 алпразоламу.
При одночасному застосуванні алпразоламу з декстропропоксифеном спостерігається більш виражене пригнічення ЦНС, ніж в комбінації з іншими бензодіазепінами, оскільки можливе підвищення концентрації алпразоламу в плазмі крові.
Одночасний прийом дигоксину збільшує ризик розвитку інтоксикації серцевими глікозидами.
Алпразолам підвищує концентрацію іміпраміну в плазмі крові.
При одночасному застосуванні ітраконазол, кетоконазол посилюють ефекти алпразоламу.
При одночасному застосуванні пароксетину можливе посилення ефектів алпразоламу, обумовлене пригніченням його метаболізму.
Флувоксамін підвищує концентрацію алпразоламу в плазмі крові і ризик розвитку його побічних ефектів.
При одночасному застосуванні флуоксетину можливе підвищення концентрації алпразоламу в плазмі крові внаслідок зменшення його метаболізму і кліренсу під впливом флуоксетину, що супроводжується психомоторними порушеннями.
Не можна виключити можливість посилення дії алпразоламу при одночасному застосуванні з еритроміцином.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту office@medicaments.com.ua

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail office@medicaments.com.ua

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на office@medicaments.com.ua і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

Як купити Ксанакс
Замовити Ксанакс
Cómo comprar Xanax
Comprar Xanax original
Dónde ordenar Xanax
Delivery Xanax to Kiev
Price Xanax
Xanax Lieferung
Kup Xanax
Kup oryginalny Xanax
Livraison Xanax
Où commander Xanax
Où acheter Xanax
Xanax жеткізу
Xanax қалай сатип алуға болади

Показання активних речовин препарату Ксанакс®
Тривожні стани, неврози, що супроводжуються відчуттям тривоги, небезпеки, неспокою, напруги, погіршенням сну, дратівливістю, а також соматичними порушеннями; змішані тривожно-депресивні стани; невротичні реактивно-депресивні стани, які супроводжуються зниженням настрою, втратою інтересу до навколишнього, неспокоєм, з втратою сну, зниженням апетиту, соматичними порушеннями; тривожні стани та невротичні депресії, що розвинулися на фоні соматичних захворювань; панічні розлади в поєднанні та без симптомів фобії.

Comments

Leave your comment