Зопіклон (Zopiclone)

Hit: 465

Хімічна назва

6-(5-Хлор-2-пиридинил)-6,7-дигідро-7-оксо-5H-пирроло[3,4-b]пиразин-5-муловий ефір 4-метил-1-пиперазинкарбоновой кислоти

Брутто-формула

C17H17ClN6O3

Фармакологічна група речовини Зопіклон

Снодійні засоби

Нозологічна класифікація (МКБ-10)

  • F07.2 Постконтузионный синдром
  • F51.0 Безсоння неорганічної етіології
  • G47.0 Порушення засинання та для підтримання сну [безсоння]

Код CAS

43200-80-2

Характеристика речовини Зопіклон

Снодійний засіб небензодиазепиновой структури (похідне циклопирролона).

Купити Зопіклон (Zopiclone) Ви можете на нашому сайті, а наші консультанти проінформують Вас про умови доставки ліки Зопіклон (Zopiclone) у Ваше місто.

Фармакологія

Фармакологічна дія - снодійну, седативну.

Є агоністом бензодіазепінових рецепторів. Взаємодіє з центральними рецепторами (підтипи омега1 і омега2 бензодіазепінових рецепторів) макромолекулярного ГАМК-бензодіазепін-хлорионофорного комплексу і не взаємодіє з периферичними бензодіазепіновими рецепторами. Підвищує чутливість ГАМК-рецепторів до медіатора (ГАМК) , що обумовлює підвищення частоти відкриття в цитоплазматичної мембрані нейронів каналів для вхідних токів іонів хлору. У результаті відбувається посилення гальмівного впливу ГАМК і гальмування міжнейронного передачі в різних відділах ЦНС.

Швидко всмоктується з ШКТ. Cmax досягається через 1-1,5 ч. Зв'язування з білками плазми крові — близько 45%. Легко проходить через гістогематичні бар'єри, включаючи ГЕБ, і розподіляється по органах і тканинах, у т. ч. головного мозку. Проходить через плацентарний бар'єр, проникає в грудне молоко (в грудному молоці міститься в 2 рази менших концентраціях, ніж у плазмі крові). Метаболізується в печінці з утворенням N-оксиду, володіє незначною фармакологічною активністю, і 2-х неактивних метаболітів. T1/2 — 3,5–6 год, при вираженій недостатності функції печінки збільшується до 11 год. Виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів (80%), а також через кишечник (16%). Є відомості про виведення невеликих кількостей слинними залозами. Повторні прийоми не супроводжується кумуляцією зопіклону та його метаболітів.

Скорочує період засинання, зменшує кількість нічних пробуджень, покращує якість сну, не змінює фазову структуру сну. Ефективний при ситуаційної безсонні, пов'язаної з психоемоційним напруженням, зміною звичного ритму життя (наприклад, при госпіталізації), десинхронозом, в т. ч. при зміні часових поясів, позмінному режимі роботи. Сон настає протягом 20-30 хв після прийому і триває 6-8 год.

У пацієнтів з нічними проявами бронхіальної астми у поєднанні з препаратами метилксантинового ряду (теофілін) зменшує напади астми в ранні передранкові години, зменшує їх інтенсивність і тривалість.

Застосування речовини Зопіклон

Порушення сну (труднощі засинання, часті нічні та/або ранні ранкові пробудження), у т. ч. ситуаційна, короткочасна, хронічне безсоння; вторинні порушення сну при психічних розладах.

Протипоказання

Гіперчутливість, виражена дихальна недостатність, вагітність (особливо I і III триместр), годування груддю, вік до 18 років.

Обмеження до застосування

Апное під час сну, міастенія, виражена печінкова недостатність.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Протипоказано при вагітності (особливо в I і III триместрі). При застосуванні зопіклону жінкою в III триместрі вагітності у новонародженого можливі порушення з боку нервової системи, виникнення синдрому відміни. У випадку, якщо жінка за призначенням лікаря приймала зопіклон безпосередньо до початку переймів і пологів, необхідно постійне медичне спостереження за новонародженим. На час лікування слід припинити грудне вигодовування (зопіклон проникає у грудне молоко).

Побічні дії речовини Зопіклон

З боку нервової системи та органів чуття: сонливість, млявість, втомлюваність, головний біль, запаморочення, дратівливість, сплутаність свідомості (частіше у літніх), пригнічений настрій, м'язова слабкість, порушення координації рухів, диплопія, погіршення пам'яті, парадоксальні реакції (посилення безсоння, нічні кошмари, нервозність, збудження, агресивність, напади гніву, галюцинації).

Інші: гіркий або металевий присмак у роті, сухість у роті, нудота, блювання, шкірні алергічні реакції, зміна лібідо, антероградна амнезія.

Можливі звикання, медикаментозна залежність, синдром відміни, у т. ч. рикошетне безсоння (див. «Заходи безпеки»).

Взаємодія

При спільному застосуванні зопіклону з іншими засобами, що пригнічують ЦНС (у т. ч. нейролептики, інші снодійні засоби, протиепілептичні ЛЗ, деякі антигістамінні ЛЗ, алкоголь) можливе взаємне посилення ефектів.

Зопіклон зменшує концентрацію тримипрамина в плазмі.

Передозування

Симптоми: пригнічення ЦНС різного ступеня вираженості (від сонливості до втрати свідомості).

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля; при необхідності — симптоматична терапія. В якості специфічного антидоту використовують антагоніст бензодіазепінових рецепторів флумазеніл (в умовах стаціонару). Гемодіаліз неефективний.

Шляхи введення

Всередину.Запобіжні заходи речовини зопіклон

 У зв'язку з можливістю розвитку лікарської залежності застосування протягом тривалого терміну може бути призначено лікарем у виняткових випадках.  У разі, якщо безсоння не зникає протягом 4 тижнів, слід проінформувати лікаря.  Імовірність виникнення звикання, фізичної або психологічної залежності зростає при порушенні запропонованої дозування або тривалості лікування більше 4 тижнів.

 Скасування слід проводити поступово, тому що  при різкому припиненні лікування можливі відновлення безсоння, часті пробудження, головний і м'язовий біль, неспокій, збудження, неуважність, дратівливість.

 Парадоксальні реакції частіше спостерігаються у пацієнтів похилого віку.  При виникненні парадоксальних реакцій зопіклон слід скасувати.

 На наступний день після прийому зопіклону слід уникати керування автомобілем і занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкої реакції.  В період лікування зопіклоном слід утриматися від вживання алкогольних напоїв або ліків, що містять алкоголь.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту office@medicaments.com.ua

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail office@medicaments.com.ua

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на office@medicaments.com.ua і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 Де купити зопіклон

 доставка зопіклон

 Ціна зопіклон

 Kupit Zopiclone

 Zakazat Zopiclone

 Price Zopiclone

 Where to buy Zopiclone

 Zopiclone delivery to Moscow

 зопіклон бағаси

 Зопіклон сатип алиңиз

 Որտեղգնել Zopiclone

 Պատվիրեք Zopiclone

 Zopiclone Առաքում

Застосування речовини Зопіклон

Порушення сну (труднощі засинання, часті нічні та/або ранні ранкові пробудження), у т. ч. ситуаційна, короткочасна, хронічне безсоння; вторинні порушення сну при психічних розладах.

Comments

Leave your comment